



5 612 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — помітний і важливий елемент дизайну. Люстра створює приємне розсіяне якісне освітлення. Купити її можна для приміщень із низькими та середніми стелями. Встановити її можна в кухні, вітальні, спальні, робочому кабінеті та навіть у передпокої. Виготовлена у формі кільця, діаметром 600 мм, має один плафон, виготовлений з якісного акрилу. Основа люстри — метал. Колір світіння денний, холодний, теплий. Світлова температура 3000 — 4500-6000 кельвінів. Люстра має регулювання по висоті. Керування відбувається за допомогою стаціонарного вимикача. Загальна потужність пристрою — 20W. Освітлення яскравим світлом підійде для площ до 7-8 кв. м, якщо необхідна средняя освещенность – до 10-11 кв. м.
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Модель стане окрасою будь-якого інтер'єру. |
|
|
Плафон із якісного акрилу дає м'яке приємне для очей світіння. |
|
|
Регулювання за висотою — забезпечить точне позиціювання в інтер'єрі
|
| Довжина: | 60см |
| Ширина | 60см |
| Колір корпусу | хром |
| Розмір коробки | 65х65х11см |
| Вага | 2 кг |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Максимальна висота підвісу | 170см |
| Мінімальна висота підвісу | 11см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Потужність | 20W |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Мінімальна висота підвісу | 11 см |