



214 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги світлодіодного прожектора Ardero LL-1020 20W :
Світлодіодний прожектор Ardero LL-1020 20W належить до нової серії світлодіодних прожекторів Feron, виготовлених з використанням нових економічних технологій виробництва, зі збереженням типових характеристик ефективності світлодіодних прожекторів і високим стандартам якості!
Особливості та переваги світильників Ardero LL-1020
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію і розсіювач із загартованого скла.
Високий ступінь захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використано більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, стійкі до виникнення світлових дефектів.
Економія Економлять понад 80% енергії порівняно з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 11.4 см |
| Довжина | 12.65 см |
| Ширина | 2.8 см |