




744 ₴
Показати оптові ціни
Особливості та переваги світильників Ardero LL-1100 ARD
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з алюмінію і розсіювач із загартованого скла.
Високий ступінь захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
Якісні світлодіоди Використано більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, стійкі до виникнення світлових дефектів.
Економія Економлять понад 80% енергії порівняно з галогенними прожекторами, завдяки світловій технології.
Енергоефективність 80-90Lm/W
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Порядок оформлення замовлення
1
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі.
2
Узгодження всіх тонкощів із менеджером магазину.
3
Передоплата на карту банку або готівкою під час самовивозу.
4
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні.
Що ви отримуєте під час співпраці з нами
Відмінну якість
Усі реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості.
Величезний вибір
Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити.
Швидка доставка
Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів.
Спеціальні пропозиції
Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів.
Професійний сервіс
Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору.
Ще більше вигоди
Регулярно проводимо
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 100 град. |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Розміри | |
| Висота | 21.7 см |
| Довжина | 25.4 см |
| Ширина | 3.3 см |