









205 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Оновлений накладний світильник із підвищеною енергоефективністю 100 Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне світіння торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів і збирання.
Комфортне світло. Миттєве вмикання й рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсації.
Економність. Економія до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й галогенними лампамии.

| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 18W |
| Напруга | 230 В |
| Матеріал розсіювача | матовий пластик |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Світловий потік | 1800Lm |
| Колір корпусу | білий |
| Драйвер | у комплекті |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір | 120х40мм |
|
Підвищеною енергоефективністю 100 Лм/Вт. |
|
|
Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне світіння торцевої частини |
|
|
Оновлений якісний драйвер |
|
|
Комфортне світло |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент:https://svetotechnika.com.ua/ua/g42018696-svetodiodnye-nakladnye-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 18 Вт |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |