





374 ₴
Показати оптові ціниАналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g6253368-nochniki-feron
Світлодіодний світильник нічний Feron FN1168 (Зайчик) не дає заблукати в темряві, але не заважає спати. Не гріється, має кнопку вмикання вимкнення. Потужність 1 Вт, напруга 4.5 В, колірна температура 6400 К.
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Потужність | 0.3 Вт |
| Напруга | 4.5 В |
| Підсвічування | Так |
| Термін служби | 5 років |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 92 мм |