

155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g6253368-nochniki-feron
Світлодіодний нічний світильник Feron KN01-B (с вимикачем) не дає заблукати в темряві, але не заважає спати. Не гріється, Керується увімкнення вимикання за допомогою торкання. Потужність 0.3 Вт, напруга 4.5 В, колірна температура 4000 К
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.45 Вт |
| Напруга | 4.5 В |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 89 мм |