

1 710 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки.
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.
| споживана потужність | 10W |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| робоча напруга | 230V |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| довжина | 60 см |
| відстань від стіни | 6 см |
| тип кріплення | планка 6 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 7 Вт |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Діаметр стельової чаші | 6 см |
| Довжина | 60 см |
| Основні | |
| Максимальна висота підвісу | 280 см |
| Мінімальна висота підвісу | 72 см |
| Форма плафона | Лінійна |