






619 ₴
Показати оптові ціни
AL122 30W 4000К 60 град чорний — стильний трековий світильник. Його особливістю є наявність у корпусі розсіювача з матового акрилу, яка за ввімкненого світильника пропускає світло, утворюючи ефект декоративної підсвітки. Кут розсіювання 120 градусів!
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і чудово впишеться в інтер'єр, виготовлений у будь-якому стилі. |
|
|
Обладнаний світлодіодним модулем, не дає змогу регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Група світильників |
трековий світильник |
| Лампа | світлодіодна |
| З чого зроблений | алюміній |
| Колір | чорний |
| Температура | 4000 К |
| Потужність випромінюваного світла | 30 ватт |
| Зквівалент розжарювання | 250 ватт |
| Світловий потік |
2550 Лм |
| Габарити | 478*33*41 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 12 міс |
|
1 |
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2 |
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Гнучка система знижок на гуртові закупівлі. |
У каталозі інтернет-магазину «Світотехніка!!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною вартістю, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються та допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 478 мм |
| Ширина | 33 мм |