


869 ₴
Показати оптові ціни
Ardero AL120F 30W 4000К поворотний — це стильний трековий світильник. Його особливістю є наявність у корпусі лінз, які при включеному світильнику утворюють спрямовані потоки світла. Кут розсіювання 60 градусів!
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і чудово впишеться в інтер'єр, виготовлений у будь-якому стилі. |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Група світильників |
трековий світильник |
| Лампа | LED |
| З чого зроблений | алюміній |
| Колір | чорний |
| Температура | 4000 К |
| Потужність випромінюваного світла | 30 ватт |
| Випромінюваний світ | 250 ват |
| Світловий потік |
25500Лм |
| Габарити | 414*33*41 ммм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 14 днів |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Гнучка система знижок на гуртові закупки. |
У каталозі інтернет-магазину «Світотехніка!!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною вартістю, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються та допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 60 град. |
| Встановлення | Стельова, Настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 414 мм |
| Ширина | 33 мм |