





492 ₴
Показати оптові ціниArdero AL122 білий трековий світильник 20 ват 4000 К— стильний трековий світильник під змінну лампу, який регулюється по горизонталі на 335°, і по вертикалі на 80°. Його особливістю є наявність у корпусі вставки з матового акрилу, яка за ввімкненого світильника пропускає світло, утворюючи ефект декоративного підсвічування.
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і чудово впишеться в інтер'єр, виготовлений у будь-якому стилі. |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Група світильників |
трековий світильник |
| Лампа | |
| З чого зроблений | алюміній |
| Колір | билий |
| Температура | 4000 К |
| Потужність випромінюваного світла | 20 ватт |
| Випромінюваний світ | 150 ватт |
| Світловий потік |
1700 Лм |
| Габарити | 345*33*41 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 12 мес |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Гнучка система знижок на гуртові закупки. |
У каталозі інтернет-магазину «Світотехніка!!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною вартістю, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються та допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 33 мм |