


65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа з серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, які найкращим чином поєднуються з класичними люстрами і бра. Лампи виготовляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології і конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до ламп розжарювання. Ведь именно лампы накаливания создают неповторимую игру света на гранях кристаллов классических люстр.
Гарантийный срок на лампу составляет 3 года с момента приобретения. В гарантийный период даная продукция может быть заменена, в случае выявления ненадлежащего качества товара, что сделало невозможным дальнейшую его эксплуатацию и если это случилось не по вине покупателя.
| Общие характеристики | |
| Вид лампы | Светодиодная |
| Тип лампы | P45 шар |
| Количество светодиодов | 2LED |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип рассеивателя | Прозрачный |
| Ресурс работы | 30000 часов |
| Аналог лампы накаливания | 20W |
| Основные характеристики | |
| Напряжение | 230V |
| Потужність | 2W |
| Цоколь | Е27 |
| Світловий потік | 200Lm |
| Колірна температура | 2700K |
| Кут розсіювання | 300° |
| Розмір | 45х75 мм |
| Кількість в упаковці | 10/100 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 30 мА |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Сферична |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 18 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |