


1 986 ₴
Показати оптові цінииле на основі вбудованих світлодіодів. Такий світильник впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек». Світильник буде прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Пульт керування дає змогу регулювати світлову температуру від теплого до холодного залежно від Вашого настрою та яскравість світіння. Потужність світлового потоку світильника може покрити площу до 20 кв. м. Люстра виготовлена з високоякісного високоміцного акрилу, який не піддається старінню та зміні кольору (не жовтіє, не темніє) з плином часу та слугуватиме довго.
Нові моделі декоративних SMART світильників із золотою фурнітурою.
| Довжина: | 40см |
| Висота | 9см |
| Ширина | 40см |
| Колір фурнітури | хром |
| Колір корпусу | білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Термін гарантії | 12 міс |
| Світлова температура | 2700К-6500К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 47W |
| Пульт ДК | є |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 47 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5180 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Хром, Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |