



252 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
На підлогу вуличний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, парканів, терас.
Завдяки стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу як основне підсвічування або для поділу приміщення на окремі зони.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність лампи становить 1 w.
Світильник дає біле тепле світіння, світловий потік становить 100 Lm.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
країна виробник Китай
тип освітлення
для лісничного
освітлення
тип освітлення стаціонарне
спосіб монтажу настінний
матеріал корпусу пластик
колір корпусу білий
напруга 230В
тип живлення мережа
кількість в упаковці 1 шт
ступінь захисту IP54
пиловологозахищена кришка є
тип світильника врізний
ширина 86 мм
висота 40 мм
довжина 86 мм
Чому зручно замовляти товар у нас?
1
Індивідуальний підхід.
2
Професійна консультація.
3
Доставка в усі регіони України.
4
Вигідні ціни для оптових покупців.
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам,
|
1
|
Індивідуальний підхід. |
|
2
|
Професійна консультація. |
|
3
|
Доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам, мають прекрасний зовнішній вигляд і володіють відмінним функціоналом — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 1 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 100 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 86 см |