






1 511 ₴
Показати оптові ціниЛюстра світильник виготовлений у сучасному стилі на основі вбудованих світлодіодів. Цей світильник добре впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек». Світильник буде прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Потужність світлового потоку світильника може покрити площу до 15 кв.м. Люстра виготовлена з високоякісного високоміцного акрилу, який не піддається старінню та зміні кольору (не жовтіє, не темніє) з плином часу та слугуватиме довго.

| Довжина: | 52 см |
| Висота | 8.5см |
| Ширина | 52 см |
| Колір корпусу | білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 5000K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 63W |
| Пульт ДК | немає |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 63 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 5350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2200 г |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 52 |