

136 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
LNV — трековий світлодіодний світильник, який може використовуватися в якості основного освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті.

|
Виконаний у класичному стилі, в комплект додається лампочка (12W нейтральна). |
|
|
Завдяки нейтральному світінню, не спотворює природний колір об'єкта. |
|
|
При кріпленні світильника на стелю — кут повороту у вертикальній площині складає від 0 до 90°, у горизонтальній — на 360° градусів. |
|
|
Монтується на трекову систему за допомогою спеціального кріплення на корпусі світильника. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 10LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| потужність | 5W |
| світловий потік | 400Lm |
| колірна температура | 4000K нейтральний білий |
| розмір |
92(зовнішній діаметр)*28(висота) мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| вбудовуваний розмір | 67 mm |
| гарантія | 12 міс. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною ціною — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 10 |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 5 |
| Напруга | 220 |
| Світловий потік, lm | 400 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Вбудовуваний розмір | 67 мм |
| Розмір | 95 мм (зовнішній діаметр) |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |