



1 744 ₴
Показати оптові ціниТрековий магнітний світильник Ardero MGN302L потужністю 24W світловим потоком 1920 lm кутом розсіювання світла на 110 градусів, його особливостями є регулювання напрямку світла та комбінація з іншими світильниками серії MGN, у яких інший (30 град) кут розсіювання світла, що дає змогу створювати світлові лінії та кордони від акцентного світла до загального освітлення частин інтер'єру, а також інноваційний монтаж за допомогою магнітів, що робить монтаж демонтаж світильників максимально простим і зручним. Потужність 24W підійде для освітлення в акцентному застосуванні площі від 7 м2 до 9 кв. метрів. Вузькі та довгі світильники, які можна переміщати треками, дають змогу створити виразний образ і додати в інтер'єр унікальний стиль. З'єднання шинопроводу дає змогу з'єднати світильників як в одній площині стелі або стіни так і зі зміною площини.
Трековий магнітний світильник Ardero MGN302L має високу електричну безпеку за низьковольтного живлення 48B. Декоративні вставки шинопроводи так само виконують роль додаткової захисту, а додаткові фіксатори забезпечують надійний монтаж світильника в шинопроводі.

| Тип | трековий |
| Напруга | 48 В |
| Потужність | 24W |
| Застосування | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | алюминий/полистирол |
| Колір корпусу | чорний |
| Світловий потік | 1920lm |
| Колірна температура | 4000 К |
| Розмір | 300х300х43мм |
| Кут розсіювання | 110 |
|
Інноваційний монтаж |
|
|
Комбінація з іншими моделями |
|
|
Низьковольтне харчування |
|
|
З'єднання в різних площинах |
|
|
Гнучке рішення для інтер'єру |
Магнітні трекові світильники — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте магнітні трекові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 48 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 110 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладний вбудований підвісний |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | LED module |