
786 ₴
Показати оптові ціниШинопроводи CAMB1000 і CAMB1001 можуть бути відрізані в будь-якому місці, але під кутом 90° до поздовжньої площини. Шинопроводи не мають отворів для введення кабелю та кріплення їх до поверхні. Під час монтажу потрібно просвердлити отвори в потрібному місці. Для з'єднання шинопроводу та передавання живлення з однієї секції на іншу використовуються додаткові аксесуари, які купуються окремо.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Бренд | Feron |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 26х53х1000 мм |
Замовити: Шинопровід для низьковольтних трекових світильників Feron CABM1000 чорний накладний 1 м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 26 мм |