
1 288 ₴
Показати оптові ціниДоповнення асортименту вбудованих шин для низьковольтних магнітних світильників
Особливості:
Шинопровід CABM1002 представлений двома моделями з найпопулярнішою довжиною: 2 м і додатково з'являється шина 3 м. Так само як і CABM1001, це шинопровід прихованого монтажу, але в цьому разі шина укладається під час монтажу на 1 шар гіпсокартону та покривається шпаклівкою, тому може бути використана будь-яка достатня товщина гіпсокартону.
Для кутового з'єднання шини CABM1002 в одній площині стелі можна використовувати роз'єм LD2006 (80141) + LD3002 (41971) (купуються окремо).
| Бренд | Ardero |
| Напруга | 48B |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Сила тока | 13.5A |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 2000х62х47мм |
| Кількість в пакованні | 5 |
Замовити: Шинопровід для низьковольтних трекових світильників Feron CABM1001 чорний вбудований 2 м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 47 мм |