


3 813 ₴
Показати оптові ціниДоповнення асортименту вбудованих шин для натяжних стель.
Особливості:
Шинопровід CABM1003 представлений двома найчастіше використовуваними довжинами 2 і 3 м. Ця шина призначена для монтажу магнітних систем освітлення в стелі з фіксацією полотна за допомогою демпфера. Завдяки цьому монтаж проводиться швидко, зручно та надійно. Може використовуватися як для ПВХ, так і для тканинних стель.
Для зручності комплектації демпфер відразу вкладений у паковання шини та його необхідно встановити. Спеціальні заглушки під демпфер LD2032 (80145) за потреби можна придбати окремо.
Для кутового з'єднання шини CABM1003 в одній площині стелі можна використовувати з'єднувач LD2030 (80144) + LD3002 (41971) (купується окремо)
Для прямого з'єднання цих шин можна придбати роз'єми-планки LD2033 (80146).
Для механічного з'єднання шини під кутом 90 градусів із її підрізкою можна придбати роз'єми-планки LD2034 (80147).
| Бренд | Ardero |
| Напруга | 48B |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Сила тока | 13.5A |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 3000х60х53мм |
| Кількість в пакованні | 5 |
Замовити: Шинопровід для низьковольтних трекових світильників Ardero CABM1003 для натяжних стель вбудований чорний 3 м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 53 мм |