
1 234 ₴
Показати оптові ціниБлок живлення (драйвер) для магнітних трекових світильників Ardero LB048 100Вт 48В
Блок живлення необхідний для зниження напруги, яка надходить для живлення магнітних трекових світильників. Трекові магнітні світильники мають робочу напругу 48 В, а отже, блок живлення просто необхідний.
Блок забезпечує стабільну роботу магнітним LED-світильникам, під час стрибків напруги в мережі, забезпечує комфортні умови роботи, неабияк подовжує термін експлуатації світильників.
Під час вибору драйвера необхідно звертати увагу на те, щоб потужність блока живлення відповідала сумарній потужності трекових світлодіодних магнітних світильників. Бажано купувати блок із запасом щонайменше 20%.
Негерметичний блок живлення — це блок відкритого типу. Найчастіше він входить у перфорований сталевий корпус.
У такому виконанні:
| Тип блока живлення | знижувальний, імпульсний |
| Навантаження (потужність) | 100W |
| Вихідний струм максимальний | 2 А |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Габаритні розміри | 48х145х24мм |
| Вхідна напруга | 175-250В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура експлуатації | +1... +35 градусів С |
| Виробник | Feron |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Захист від короткого замикання | да |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 145 |
| Ширина | 48 мм |
| Основні | |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2 А |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 35 Градуси С |
| Максимальна температура зберігання | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Мінімальна робоча температура | 0 Градуси С |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 48 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 145 |