


4 654 ₴
Показати оптові ціни
Дивовижно красива серія!!

| Діаметр кулі | 40см |
| Висота | 70см |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | білий матовий |
| Вага | 1,7кг |
| Мінімальна висота | 55 см 60 см 65 см |
| Цоколь | Е27 |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик, гіпс |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, акрил, гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 900 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 65 см |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр стельової чаші | 60 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |