






113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Delux 10 ватт 12V-50V 4100К (білий нейтральний)є аналогом лампи розжарювання 100W і може використовуватися як основне джерело освітлення.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Переваги світлодіодної лампи Titanum 10W 4000К 12-50вольт
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику й алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Зроблена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр і світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 10 W |
| аналог лампи розжарювання | 100 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 850 Lm |
| колір світіння | 4100 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 260° |
| робоча напруга | 12V-50V |
| виробник | Delux |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 60*112 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 12 В |
| Максимальна робоча напруга | 50 В |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 12-48 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |