

1 382 ₴
Показати оптові ціниARDERO AL6088 48W MODA стельовий світлодіодний світильник із пультом керування підійде для великих приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 15 квадратних метрів.
Дає заощадити до 85% електроенергії , порівнюючи зі звичайними люстрами.
Є режим нічника.
За допомогою пульта можна регулювати яскравість освітлення и колірну температуру.
Функція пам'яті дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 72W |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Колір світіння | 2700-6500К |
| Світловий потік | 4100 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 65 мм |
| ширина | 460 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g42019345-svetodiodnye-svetilniki-pultom

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Ченемо ваші замовлення!

|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3 |
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 72 Вт |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.5 см |
| Діаметр | 46 см |