


805 ₴
Показати оптові ціниТрековий магнітний світильник MGU401 Ultra UGR18 потужністю 12W світловим потоком 360lm. Особливості: має розсіювальну антивідблискову решітку мінімальна висота накладної шини всього 5,5 мм, що дає змогу близько зливатися з поверхнею стелі створювати світлові лінії та кордони від акцентного світла до загального освітлення частин інтер'єру, а також інноваційний монтаж за допомогою магнітів, що робить монтаж демонтаж світильників максимально простим і зручним. Вузькі та довгі світильники, які можна переміщати треками, дають змогу створити виразний образ і додати в інтер'єр унікальний стиль. Світильники MGU401 UGR18 мають високий індекс кольору Ra > 90. Таке високоякісне світло з таким високим параметром світла дає змогу реалістично побачити кольори освітлюваних поверхонь.
Трековий магнітний світильник MGU401 Ultra UGR18 має високу електричну безпеку за низьковольтного живлення 48B. Системи можуть бути як вбудовані, так і накладні залежно від дизайну інтер'єру

| Тип | трековий |
| Напруга | 48 В |
| Потужність | 12W |
| Застосування | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | алюминий/поликарбонат |
| Колір корпусу | чорний |
| Світловий потік | 360lm |
| Колірна температура | 4000 К |
| Ресурс напрацювання | 25 000 годин |
| Розмір | 220х25х27мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Кут розсіювання | 60 градусов |
|
Антивідблисковий розсіювач |
|
|
Індекс передавання кольору Ra>90 |
|
|
Низьковольтне харчування |
|
|
Мінімальна висота шини |
|
|
Інноваційний монтаж |
Магнітні трекові світильники — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте магнітні трекові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 48 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 360 лм |
| Світловіддача | 95 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 60 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | I-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED module |