




1 111 ₴
Показати оптові ціниТрековий магнітний світильник MGU403 Ultra потужністю 15W світловим потоком 1050lm. Особливості: мінімальна висота накладної шини усього 5,5 мм, що дає змогу близько зливатися з поверхнею стелі створювати світлові лінії та кордони від акцентного світла до загального освітлення частин інтер'єру, а також інноваційний монтаж за допомогою магнітів, що робить монтаж демонтаж світильників максимально простим і зручним. Кут розсіювання світлового потоку 24 градуси. Вузькі та довгі світильники, які можна переміщати треками, дають змогу створити виразний образ і додати в інтер'єр унікальний стиль. Світильники MGU403 Ultra мають високий індекс кольору Ra > 90. Таке високоякісне світло з таким високим параметром світла дає змогу реалістично побачити кольори освітлюваних поверхонь.
Трековий магнітний світильник MGU403 Ultra має високу електричну безпеку за низьковольтного живлення 48B. Системи можуть бути як вбудовані, так і накладні залежно від дизайну інтер'єру

| Тип | трековий |
| Напруга | 48 В |
| Потужність | 15W |
| Застосування | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | алюминий/поликарбонат |
| Колір корпусу | чорний |
| Світловий потік | 1050lm |
| Колірна температура | 4000 К |
| Ресурс напрацювання | 25 000 годин |
| Розмір | 60х210х130 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Кут розсіювання | 24 градусов |
|
Ультратонкий дизайн |
|
|
Індекс передавання кольору Ra>90 |
|
|
Низьковольтне харчування |
|
|
Мінімальна висота шини |
|
|
Інноваційний монтаж |
Магнітні трекові світильники — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте магнітні трекові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 15 Вт/год |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 48 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1050 лм |
| Світловіддача | 70 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 24 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Спосіб монтажу | Стельовий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED module |