


343 ₴
Показати оптові ціни
Ультратонкі трекові шини заввишки всього 5,5 мм від стелі.
Шинопровід CAB 1400 представлений двома найпоширенішими довжинами 1 і 2 м. Ця шина призначена для монтажу низьковольтних магнітних трекових систем освітлення.
Мінімальна висота накладної шини серії ULTRA — 5,5 мм дає системі змогу майже зливатися з поверхнею стелі та наближає її до вбудованих конструкцій.
Для кутового з'єднання шини CAB1400 в одній площині стелі можна використовувати з'єднувач LD4011 (80106), а для з'єднання у двох площинах кутовий з'єднувач LD4012 (80107) (купується окремо)
Для прямого з'єднання даних шин окремо можна придбати роз'єм LD4010 (80105) або прямий роз'єм із введенням живлення LD4010-W (80109) під час використання драйвера LB048.
З'єднувач LD4010-W може бути змонтований на одному з кінців шини CAB1400 тільки для введення живлення.
Т-подібне з'єднання виконується за допомогою роз'єму LD4013 (80108).
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Бренд | Feron |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 1000х25х5.5мм |
Замовити: Шинопровід Ardero CAB1400 ULTRA накладний для низьковольтних магнітних трекових систем серії 1 м

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Т-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 25 мм |