


248 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
Датчик руху CRYSTAL має чорний пластиковий корпус
Висота встановлення 1/8-2,5 м, дальність дії 5-12 м, має регулювання чутливості.
Переваги датчика руху CRYSTAL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Настінний |
| Температурний сенсор | Ні |
| Кут огляду | 120 град. |