



2 520 ₴
Показати оптові ціниБра виготовлено з металу в кольорі латунь, зі скляними паличками, що світяться, прозорого кольору. Має механізм зміни візуального вигляду. Розраховано на застосування двох стандартних світлодіодних ламп з цоколем E14. Бра відмінно підійде для встановлення у вітальні, передпокої, коридорі та спальні у стилі арт-деко. Висвітлює площа від 7 до 9 кв. метрів. Довжина 61см. Монтаж накладної. Світлова температура і потужність світильника залежить від використовуваної лампи. Кріпитися на монтажну планку 58х8см.
| Довжина | 61см |
| Ширина | 12см |
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 17см |
| Вага | 2кг |
| Цоколь | Е14 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Розмір монтажної планки | 58х8см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Наявність вимикача на корпусі | ні |
| Розмір упаковки | 66х28х18см |

У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 120 мм |