



1 125 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодний прожектор із сонячною панеллю TIGER-40 — якісний світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric
Прожектор із застосуванням SMD LED-технології. Повністю автономний LED прожектор, незалежна система освітлення.
Алюмінієвий, суцільно литий міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
TIGER-25 — освітлювальний прилад (led прожектор, в основі якого використовується світлодіодна технологія) у комбінації із сонячною панеллю.
Стійкий до перепадів температури, завдяки використанню сучасного типу акумуляторних батарей — літій залізо фосфат.
Увімкнення вимкнення, керування режимами пристрою відбувається за допомогою пульта дистанційного керування.
Переваги:
Основні характеристики:
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання світла | 120 град |
| Тип світлодіодів | SMD Led |
| Потужність | 40W |
| Світловий потік | 840 Лм |
| Світлова температура | 6500K |
| Аналог ламп розжарювання | 400W |
| Ресурс роботи | 50000час |
| Індекс передавання кольору | >80Ra |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розмір (Д,Ш, В) | 250х200х70мм |
| Тип сонячної панелі SM | полікристал 265х175х17мм 0,92 кг |
| Максимальна потужність SM | 12W |
| Напруга в точки максимальної потужності | 6V |
| Струм у точці максимальної потужності | 2 А |
| Напруга холостого ходу | 7,2V |
| Струм короткого замикання SM | 2,24A |
| Тип AKБ | 1 x 3.2 V 5 Ah Lithium Iron Phosphate (лиття залізо фосфат) |

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 3.7 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 840 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Датчик руху | Так |
| час роботи датчика | 25-30с |
| Користувацькі характеристики | |
| Час зарядки | 6-8 годин |
| Час роботи | 3-4 години |