


286 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий точковий світильник Feron ML333 GU10 прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін.
Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкістю до корозії.
Світильники оснащені патроном GU10, таким чином ви можете вибрати лампу з потрібною яскравістю та колірною температурою.
Модель поставляється у чотирьох кольорах, що дозволяє підібрати найкращий варіант під дизайн інтер'єру.
Світильники мають зручне регулювання напрямку світлового променя і рухаються на 330 і 90 градусів у горизонтальній та вертикальній площинах відповідно.
Світильники мають знімне кільце, що фіксує, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих частин та зазорів.

| Тип світильника | трековий |
| Напруга живлення | 220В |
| Застосування | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | бiлий |
| Розмір | 125х52х82мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
|
Інноваційний монтаж |
|
|
Комбінація з іншими моделями |
|
|
Низьковольтне харчування |
|
|
З'єднання в різних площинах |
|
|
Гнучке рішення для інтер'єру |
Трекові світильники — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте магнітні трекові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | GU10 |