






186 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий точковий світильник Feron ML337 GU10 прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрного підсвічування житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін.
Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він має хорошу міцність і стійкість до корозії.
Світильники оснащені патроном GU10, таким чином ви можете вибрати лампу з потрібною яскравістю та колірною температурою.
Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти у висвітленні.
Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° у горизонтальній площині; на 90° у вертикальній площині.
Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином керувати бажаною яскравістю та температурою свічення.
Світильники мають знімне кільце, що фіксує, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію.

| Тип світильника | трековий |
| Напруга живлення | 220В |
| Застосування | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | бiлий |
| Розмір | 185х60х80мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
|
Інноваційний монтаж |
|
|
Комбінація з іншими моделями |
|
|
Низьковольтне харчування |
|
|
З'єднання в різних площинах |
|
|
Гнучке рішення для інтер'єру |
Трекові світильники — ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити максимальну яскравість освітлення необхідної площі.
Не проґавте можливість створити унікальний інтер'єр у вашому будинку або робочому просторі, замовляйте магнітні трекові світильники в нас уже зараз!
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | GU10 |