
118 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Адаптер дозволяє перетворити будь-який підвісний світильник на трековий і монтувати на шинопровід.
З'єднання проводів підвісу з контактами адаптера здійснюється за допомогою клеми з гвинтами.

| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Напруга | 230в |
| Розміри | 81х32х41мм |
| Гарантія | 6міс |
Замовити: Feron LD1041 адаптер для однофазного шинопроводу чорний

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 32 мм |