




83 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа із серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, які найкраще поєднуються з класичними люстрами та бра.
Лампи виготовляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W.
Вона являє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора.
Завдяки такій технології та конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
| Бренд | Feron |
| Цоколь | E14 |
| Форм-фактор | З |
| Потужність | 7W |
| Напруга живлення | 230 В |
| Світловий потік | 700 люм |
| Корельована колірна температура | 4000 К |
| Індекс передавання кольору | >=80CRI |
| Кут випромінювання | 300 градусов |
| Матеріал колби | стекло |
| Колір колби | прозорий |
| Розміри | ø35х118 мм |
| Функція димування | немає |
| Клас енергоефективності | F |
| Термін експлуатації | 25000час |
| Гарантія | 24 міс |
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, Має високий індекс кольоропередавання (Ra >80). |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Не нагрівається, підходить для будь-яких стель (гіпсокартонних, натяжних тощо) |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-260V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
|
Підійде для люстр, світильників, бра та настільних ламп із патрон |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка на вітрі |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Діаметр | 35 мм |