
102 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа класичної форми з прозорої колбою, яка найкраще поєднуються з класичними люстрами та бра.
Лампи виготовляються за новою сучасною технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує їм високі показники енергоефективності 100Lm/W. Вона представляє собою тонку довгу підкладку, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофору. Завдяки такій технології и конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння, максимально близькі до лампам розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гра світла на гранях кристалів класичних люстр. Це димована лампа, тому вона може змінювати свій світловий потік від 5% до 100% завдяки під'єднанню до димера.
Димування світлодіодних ламп здійснюється під час використання «фазового відсічення», за якої відсічення однієї частини синусоїди напруги в мережі, і відбувається зменшення дії, живильної напруги на освітлення. Для димування лампи підходять димери, застосовувальні фазову відсічку по передній частині фронту синусоїди (так звані, ТРІАК димери). Для димування лампи можна використовувати шнур із димером ТМ Feron DM103.
Лампа є аналогом лампи розжарювання 35W і може використовуватися як основне джерело освітлення.
Має гарний вигляд у класичних люстрах, сучасних світильниках, вуличних гірляндах.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Завдяки прозорій колбі й особливому розташуванню світлодіодів світло поширюється на 300° і виходить яскравим і природним.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, Має високий індекс передавання кольору (Ra >90). |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Не нагрівається, підходить для будь-яких стель (гіпсокартонних, натяжних тощо) |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 185V-240V. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||
|
Підійде для люстр, світильників, бра та настільних ламп із патроном Е27 |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g86428894-lampa-edisona-filament
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Максимальна робоча напруга | 245 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Филаментная |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |