



3 787 ₴
Показати оптові ціни
Модель являє собою лінію сучасних світильників плафони яких стилізовані у формі рухомих ріжків, що мають механізм, який обертається на 360° , світильник стильно поєднується в інтер'єрі в стилі мінімалізму, зроблений він із металу.
Підходить для розміщення на стене у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Можна ефективно використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2016403410-bra-svetodiodnoe-tri.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2016448866-bra-svetodiodnoe-podvizhnymi.html
Загальна потужність світильника 15W.
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 6 см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye

| Довжина: | 90см |
| Ширина | 80см |
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Вага | 2 кг |
| Світлова температура | 4000 К |
| Кут повороту світильників | 360 град |
| Розмір плафона | 6 см 8 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 9см |
| Потужність | 15 Вт |
| Розмір паковання | 55х37х13 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 15 Вт/год |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |