


2 196 ₴
Показати оптові ціниБра зі скляними пластинами білий 27х21см на дві лампи G9
Дивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя.
Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невіддільною частиною.
послугує прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити як романтичну, так і урочисту атмосферу.
допоможе освітити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру або стати повноцінним освітленням для маленької кімнати з низькими стелями.

| Колір корпусу | латунь |
| Колір плафона | білий |
| Вага | 1,6кг |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Розмір паковання | 32х32х13см |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Напруга мережі V | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1600 г |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Білий | Графіт |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, Енергозберігаюча |