






135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа 5W 6500 К 5вольт (білий нейтральний)є аналогом лампи розжарювання 30W і може використовуватися як основне джерело освітлення.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Переваги світлодіодної лампи 5W 6500 К 5 вольтів
|
забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Зроблена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр і світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 5W |
| аналог лампи розжарювання | 40 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 350 Lm |
| колір світіння | 6500 К (холодний білий) |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 5V |
| Виробник |
Китай |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 60*90 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 5 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
| Максимальна робоча напруга | 5 В |
| Напруга | 5 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр | 60 мм |