







3 567 ₴
Показати оптові ціниМодель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
Стильна люстра в стилі лофт на 6 плафонів. У люстрі застосовуються лампочки з цоколем Е27.
Магазин може запропонувати до цієї люстрі світлодіодні лампочки Feron LB195 и LB61 (філамент)

| Довжина: | 70см |
| Ширина | 70см |
| Колір корпусу | золото |
| Колір плафона | прозорий |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | Е27(стандарт) |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Кількість ламп | 6 |
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry і лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |