







1 743 ₴
Показати оптові ціниЛюстра в чорному кольорі корпусу метал на 4 лампи з білими матовими плафонами в металевому корпусі чорного кольору.
Ця стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторанів. Патрон у люстрі стандартний Е27. Дає змогу вкрутити будь-яку світлодіодну лампу за потужністю. Залежно від вкрученої лампи люстра освітить будь-яку кубатуру. Завдяки прозорим плафонам світло не затримується й рівномірно освітлює приміщення. Люстра виготовлена з якісного металу.

| Ширина люстри, см: | 22 | |
| Діаметр/довжина, см: | 75 | |
| Мінімальна висота | 30см | |
| Максимальна висота | 40см | |
| Матеріал плафона: | Стекло | |
| Матеріал корпусу: | Метал | |
| Колір плафона: | білий | |
| Колір корпусу: | чорний | |
| Кількість джерел світла: | 4 | |
| Потужність, Вт (макс): | 60 | |
| Тип патрона: | E27 | |
| Розмір плафона | 13см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Розмір стельової основи | 12х2см | |
| Розмір монтажної планки | 11см |
Комплект:
2 гілочки
4 плафони
1 основа
1 пакет із паличкою
Порядок збирання:
1)К круглій основі прикручуються гілочки
2) з'єднуються дроти від гілочок із сірим двожильним дротом, який має бути в комплекті
3) приєднується палички та чашка з кріпильною планкою до стелі
4) сріблястий дріт просвічується через паличку трубочку в чашку
5) основа закривається і скріплюється круглою білою кулькою з гайкою всередині
З цією люстрою можна замовити такі лампи:
Філамент-повного світіння
https://svetotechnika.com.ua/g89046538-lampa-edisona-filament
Світлодіодна лампа стандартного типу
https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити: Люстру стельову лофт 4 плафони E27 чорна плафон білий 75х22 см

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Висота | 22 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 75 см |