





339 ₴
Показати оптові ціниТабло-указівник відповідає вимогам ГОСТ Р МЕК 60598-2-4-99, ГОСТ 521161.2.29-2007, ГОСТ Р 51318.15-99, ГОСТ 55114-99, ГОСТ Р 51317.3.2-2006 (Розділ 6,7), ГОСТ Р 51317.3-2008 (Розділ 5,6).
Акумуляторний аварійний світильник "ВИХ" для застосування в приміщенні.
Акумуляторний аварійний світильник позначає шлях до виходу. Світильник використовується в адміністративних приміщеннях, аварійних ходах тощо.
Робота від акумулятора дає змогу світильнику працювати під час пожежі або вимкнення електроенергії приблизно 2 години.
Якісні світлодіоди сприяють яскравому світінню слова "ВИХ"
Температура використання від -10 до +50
| Джерело світла | 6 LED | ||||||
| Потужність | 0,8 ват | ||||||
| Колір | зелений | ||||||
| Акумулятор | 1,2V 800mAh | ||||||
| Час заряджання | 18 годин | ||||||
| Час автономної роботи | 2 години без електрики | ||||||
| Розміри |
|

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Евакуаційне освітлення |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір розсіювача | Зелений |
| Режим роботи | Аварійний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Елемент птания | Акумулятор 1.2 V 800mAh |
| Час зарядки | 18 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 18 годин |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Габарити | 355х145х25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 0.8 |