









3 460 ₴
Показати оптові ціни Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Довжина: | 95 см | |
| Ширина | 60см | |
| Висота | 30см | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | бурштиновий | |
| Цоколь | Е14 | |
| Розмір плафона | 13см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Кількість ламп | 6 | |
| Розмір коробки |
|
|
| Вага | 3кг |
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки вишуканому дизайну модель стане прикрасою будь-якого інтер'єру. |
|
|
Плафони з подвійного скла дають яскраве приємне для очей світіння. Плафон відкритий, його не потрібно знімати, щоб замінити лампочку. |
|
|
Стандартний патрон Е14 дає змогу вибрати будь-який тип лампи (світлодіодне, розжарювання, філамент), а також необхідну потужність і колір світіння. |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14
https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046713-lampa-edisona-filament
Подивитися інші люстри та підвіси: https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3900K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 30 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 60 см |