




482 ₴
Показати оптові ціниВбудовані світильники з декоративним елементом — вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект додаткового м'якого декоративного світіння за ввімкненого світильника.
Призначений для освітлення житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелях.
Світильники мають знімне фіксувальне кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони мають цілісний вигляд конструкції без зайвих елементів і проміжків.
Знімне кільце забезпечує простий і зручний монтаж і демонтаж лампи.
Встановлюється в монтажні отвори підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення.
Під'єднання ламп виробляється до джерела живлення , який відповідає технічним характеристикам лампи, що вставляється (12V, 230V)
| Напруга живлення | 12в |
| Тип світильника | вбудований |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип патрона | G5.3 |
| Вбудований монтажний розмір | 80х160мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір | 172х92х30мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші такі вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
Пройшовши за посиланням, можна підібрати лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити: Вбудований неповоротний світильник Feron DL6142 чорний

| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Вага | 350 г |
| Діаметр цих отворів мм | 172х92х30мм |