




478 ₴
Показати оптові ціниТрековий світильник застосовується для акцентної підсвітки інтер'єрів житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів, виставкових залів, торгових, адміністративно-офісних та інших приміщень.
Модель AL140 має найбільш привабливу вартість в асортиментному ряду світлодіодних трекових світильників Feron.
Вони обладнані якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруг 170-265V.
Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 350° в горизонтальній площині на 90° у вертикальній площині.
Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі. Ступінь захисту IP40.
Високий індекс передавання кольору Ra> 80 дає змогу максимально реалістично та чітко передати колір освітлюваних предметів.
Світильник є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенні лампи. Забезпечують заощадження електроенергії до 70%, порівнюючи з використанням галогенних ламп.
Ресурс роботи, після якого може початися зниження яскравості світіння, 4000 годин.
| Потужність | 20W |
| Напруга | 230в |
| Тип світильника | трековий |
| Світловий потік | 1600Lm |
| Світлова температура | 4000 К |
| Ресурс | 40000ч |
| Лампа | LED |
| Кут світіння | 35градусів |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | поликарбонат |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 65х150х140 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
|
Стильне акцентне освітлення |
|
|
Ресурс 400000 годин |
|
|
Зручна система регулювання |
|
|
Приваблива вартість |
Подивитися асортимент трекових світильників: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати (поковані на сайті). |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Стельова |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Білий |