






9 759 ₴
Показати оптові ціниПідвісна люстра виготовлена з металу в кольорі золото та 12 розсіювальних світла скляних білих матових куль на підвісі завдовжки до 145 см.
Круглі форми люстри підкреслюють її витонченість і універсальність, даючи їй гармонійно вписатися в різні інтер'єри. Комбінація білого кольору та елементів із золота додає люстрі розкішний і витончений вигляд, роблячи його не просто джерелом світла, але й значущим елементом декору.
Люстра підходить для розміщення з різною висотою стель у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, кухні, над обіднім столом, кабінеті, над кухонним островом, залі в стиле модерн.
У плафоні встановлений патрон с цоколем Е27 ці лампочки можна поміняти самостійно.
Мінімальна висота підвісу 50 см.
Розмір плафона 15 см.
Монтаж накладний легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення вимкнення відбувається за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 60см | |
| Колір плафона | білий | |
| Колір корпусу | золото | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | Е27 | |
| Розмір плафона | 15см | |
| Розмір стельової основи | 15х10см | |
| Розмір монтажної планки | 15см | |
| Тип монтажа | хрестовина | |
| Максимальна висота підвісу | 145 см | |
| Мінімальна висота підвісу | 50см | |
| Кількість ламп | 3 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 2 кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Максимальна висота підвісу | 145 см |
| Мінімальна висота підвісу | 50 см |
| Цоколь | E27 |