


382 ₴
Показати оптові ціниFeron ML338 — стильний трековий світильник під змінну лампу, який регулюється по горизонталі на 335°, і по вертикалі на 80°. Його особливістю є наявність у корпусі вставки з матового акрилу, яка при включеному світильнику пропускає світло, утворюючи ефект декоративного підсвічування.
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і прекрасно впишеться в інтер'єр, виконаний в будь-якому стилі. |
|
|
Оснащений патроном G5.3, що дозволяє регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Группа светильников |
трековый светильник |
| Лампа | G5.3 |
| Из чего сделан | алюминий |
| Цвет | черный |
| Сила тока | в зависимости от лампы |
| Мощность излучаемого света | в зависимости от лампы |
| Излучаемый света | в зависимости от лампы |
| Световой поток |
в зависимости от лампы |
| Габариты | 70*200 мм |
| Степень защиты | IP40 |
| Гарантия | 12 мес |
|
1 |
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2 |
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4 |
Гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
У каталозі інтернет-магазину «Світлотехніка !!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною ціною, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують і допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 96 мм |