





594 ₴
Показати оптові ціниНастінно-стельові лаконічні сучасні світлодіодні світильники ARDERO для інтер'єрів спалень, віталень та інших житлових приміщень. Можуть використовуватися для освітлення адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе та ресторанів. Виготовлені з легких матеріалів, прості в монтажі, економні та довговічні.
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 32W |
| Напруга | 230 В |
| Матеріал розсіювача | матовий пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Світловий потік | 2400Lm |
| Колір корпусу | білий |
| Драйвер | вбудований |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір | 385х60мм |

|
Якісне світло та миттєве увімкнення |
|
|
Рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсації |
|
|
Якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі. |
|
|
Ресурс роботи 25 000 годин |
|
1 |
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2 |
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3 |
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4 |
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент:https://svetotechnika.com.ua/ua/g42018696-svetodiodnye-nakladnye-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 5.5 см |
| Діаметр | 38.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 32 |
| Ресурс роботи в годинах | 25000 |