
711 ₴
Показати оптові ціниЛампа з серії найбільш сучасних LED-ламп, виконана в інноваційному корпусі, що складається з алюмінію і теплорассеивающей пластмаси (серія ламп Алюпласт). Такий пристрій корпусу є найефективнішою технологією охолодження чіпа, що забезпечує довгостроковий режим їх роботи без втрати світлового потоку. Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 600W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 50 000 годин. Може використовуватися як для основної, так і для декоративного підсвічування
Розмір 130х240 (мм)
Переваги світлодіодної лампи Feron LB-653 E27 80W:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 80 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Кут свічення | 220 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 112 |
| Форма лампочки | G95 |
| ширина мм | 60 |