








409 ₴
Показати оптові ціниДатчик руху Feron SEN8 — це надійний пристрій, який реагує на рух і призначена для автоматичного керування увімкненням освітлення. Застосовується як у приватних, так і в комерційних приміщеннях.
Цей датчик руху забезпечує ефективне увімкнення і вимкнення світла залежно від руху людини, що зручно, дає змогу заощадити електроенергію й забезпечити комфортне автоматичне увімкнення освітлення.
Датчик має чорний колір, що дає змогу гармонійно вписатися в різний інтер'єр. Він легко монтується й настроюється для оптимальної роботи в будь-яких умовах.
Захист від впливу довкілля IP44 це означає, що ця категорія датчиків повністю перешкоджатимуть потраплянню в них твердих предметів, які будуть більш ніж 1 мм, як-от пил або дрібний бруд. Вони також прекрасно захищені від можливих бризок води.
| Бренд | Feron |
| Навантаження активне | 1200 Вт |
| Навантаження змішане | 300 Вт |
| Чутливість освітленості середовища | <3-2000Lux |
| Висота встановлення | 0,5-3,5м |
| Відстань виявлення | 12 м (24 гС) |
| Швидкість виявлення | 0,6 м/c-1,5м/с |
| Споживана потужність |
0,45 Вт 0,1 Вт ( режим очікування) |
| Час затримки | от 10сек- 7мин |
| Температура довкілля | -20... +40градусівС |
| Рівень вологості | <93% |
| Налаштування | регулювання освітленості, часу затримки |
| Кут виявлення | 180градусів |
| Напруга живлення | 230 В |
| Ступінь захисту | IP44 |
|
Зручність і автоматизація освітлення |
|
|
Широкі кліматичні умови |
|
|
Високоякісні матеріали, надійність. |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Довжина | 115 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Всередині приміщень, Настінний |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Кут огляду | 180 град. |
| Ширина | 73 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 1200 W |
| Кут виявлення | 180 градусів |