

315 ₴
Показати оптові ціниПерейшовши за посиланням можна подивитися різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
Дистанційний вимикач дозволяє керувати освітленням у приміщенні на відстані, за допомогою радіосигналу. Приймальний блок дистанційного вимикача з'єднується зі світловими приладами, а пульт дозволяє управляти прийомним блоком на відстані до 30м з допомогою радіосигналу. Дистанційний вимикач ТМ-76 має 3 каналу, на кожний з яких можна підключити тільки частина освітлювальних приладів в приміщенні і включати ці частини, за допомогою пульта, роздільно. Чи можливо підключити всі канали для всього освітлення. Великий запас потужності на кожному каналі, дозволяє підключати могутні і многоламповые освітлювальні прилади. Розмір 75*50*30 мм.
https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-distantsionnye
| Загальні характеристики | |
| Кількість каналів | 3 |
| Основні характеристики | |
| Потужність активного навантаження(на 1 канал) | 1000W |
| Напруга | 220V |
| Мах потужність при включенні КЛЛ(на 1 канал) | 300W |
| Мах кількість КЛЛ(на 1 канал) | 6 |
| Функція включення із затримкою | Немає |
| Мах дальність передачі сигналу | 30 м |
| Живлення пульта управління | 12V/A23 |
| Кількість в упаковці | 50 шт/ящ. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | 0 Градуси С |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габаритні розміри приймального блоку мм | 80-92*54*25 |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| ЖК дисплей | Немає |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Максимальна потужність, що під'єднується | 1000 Вт |
| Маса | 0.25 г |
| Напруга | 220 |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Радіус дії | 30 м |
| Режими роботи | Тригерний |
| Частота струму | 50 Гц |