


968 ₴
Показати оптові ціни
Настінний вуличний світильник DFB 006S LED 5 W призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, огорож, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
|
Лаконічний дизайн і стильний зовнішній вигляд дозволяють використовувати світильник не тільки на вулиці, але і в домашньому інтер'єрі. |
|
|
|
|
|
Корпус виготовлений з міцного алюмінію та оснащений пило- та вологозахисною кришкою. |
|
|
Забезпечує яскраве світіння без відблисків і мерехтінь, легко та швидко встановлюється. |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
Розміри даного світильника:
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | сірий |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| потужність | 5Вт |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пылевлагозащищенная кришка | є |
| лампочка в комплекті | немає |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 90 мм |
| висота | 170 мм |
| довжина | 148 мм |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитись інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 148 см |
| Ширина | 90 см |